Tak przyciągniesz klientów PREMIUM

W dzisiejszych czasach, rynek usług fryzjerskich staje się coraz bardziej konkurencyjny. Właściciele salonów fryzjerskich muszą być gotowi na zmiany i inwestycje w podnoszenie jakości usług oraz obsługi, aby przyciągnąć klienta premium. 

Podnoszenie jakości usług w salonie fryzjerskim jest kluczowym elementem przyciągania klientów premium. Klienci chcą czuć się jak VIP i być obsługiwani na najwyższym poziomie. Dlatego warto inwestować w doskonalenie umiejętności swoich pracowników, zapewnić im możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz warsztatach. Odpowiednie doświadczenie i umiejętności fryzjerskie to podstawa, aby klient czuł się zadowolony z usługi.

 

Buduj silną markę

Budowanie marki osobistej premium jest równie ważne jak podnoszenie jakości usług. Warto zadbać o aspekty wizerunkowe marki np. prezentując  się na  eventach branżowych, gdzie można poznać Twoją markę oraz nawiązać kontakty z potencjalnymi klientami. 

Podejmowanie współpracy z topowymi markami również może przyczynić się do budowy marki osobistej premium. Nie możesz zapomnieć o kwestiach marketingowych oraz nowych technologiach, które znacznie podnoszą pozycjonowanie marki.

Znajdź swojego mentora

Jednak najważniejszym krokiem w przyciąganiu klienta premium jest czerpanie z doświadczeń ekspertów branży. Mentoring może być świetnym rozwiązaniem, aby szybko znaleźć sposoby na zmiany w swoim salonie fryzjerskim. Dzięki współpracy z doświadczonym mentorem można zdobyć cenne wskazówki i rady, które pozwolą wznieś salon na nowy, wyższy poziom. Jako właściciel 3 salonów fryzjerskich oraz Akademii Szkoleniowej Cut Cut zachęcam do spotkania.

Przeanalizujemy Twoje działania i na podstawie własnych doświadczeń pomogę zaplanować rozwój Twojej działalności w kierunku marki premium. 

Zachęcam wszystkich właścicieli salonów fryzjerskich do inwestowania w podnoszenie jakości usług oraz obsługi klienta, budowania marki osobistej premium i korzystania z doświadczeń ekspertów z branży. Tylko w ten sposób można przyciągnąć klienta premium i zapewnić sukces swojemu salonowi fryzjerskiemu.

Nasze szkolenia stacjonarne

Szkolenia fryzjerskie

Wiedza i umiejętności, których Ci potrzeba są na wyciągnięcie ręki

Pracownia Fryzjerska
cutcut Piotr Adaszkiewicz

ul. Janusza Meissnera, nr 2C
60-408 Poznań
NIP: 6981845472

Koszyk
Scroll to Top
Popup
Logo Cutcut (2)

Jedyny taki newsletter dla fryzjerów i właścicieli salonów fryzjerskich! ✂️

Dołącz a otrzymasz ode mnie branżowy newsletter z możliwością wybrania samemu, jakie zagadnienia najbardziej Cię interesują. Zapisz się poniżej i bądź na bieżąco.