Dotacje

Fryzjerze, zyskaj nawet 100% dotacji na szkolenia dla siebie lub pracowników.

Prowadzisz samodzielnie salon fryzjerski lub zatrudniasz pracowników? – Możesz otrzymać dofinansowanie na szkolenia fryzjerskie podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Wypełnij poniższą ankietę, a Cut Cut Adacemy zajmie się wszystkimi formalnościami. Skorzystaj z dofinansowania, poszerz swoje kompetencje i zostań Niezwykłym Fryzjerem.

Otrzymaj dofinansowanie na szkolenia dla fryzjerów

Źródłem finansowania są m. in. Regionalne Programy Operacyjne na lata 2014-2020 oraz środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego z przeznaczeniem na podniesienie kwalifikacji zawodowych pracowników.

Poziom dofinansowania zależny jest m. in. od miejscowości, w której prowadzona jest działalność; od wielkości przedsiębiorstwa; od poziomu wykształcenia pracowników skierowanych na szkolenie. Maksymalny poziom dofinansowania wynosi aż do 100% kosztów związanych z udziałem w szkoleniu.

W zakresie skompletowania informacji i dokumentów oraz złożenia kompletnego wniosku niezbędnego do uzyskania dotacji pomocą służy Cut Cut Academy we współpracy z firmą PRO4BUSINESS sp. z o.o. z Poznania, która na co dzień zajmuje się w sposób profesjonalny pośrednictwem finansowym oraz doradztwem gospodarczym, głównie w zakresie pozyskiwania preferencyjnego finansowania dla przedsiębiorców.

Okres rozpatrzenia kompletnego wniosku uzależniony jest od instytucji, która odpowiada za udzielenie dotacji.

Jesteś zatrudniony jako fryzjer?

Przekaż pracodawcy informacje o dotacji na szkolenia dla Ciebie.

Uprawnionym do złożenia wniosku o dofinansowanie na kursy barberskie oraz fryzjerskie jest tylko osoba prowadząca działalność gospodarczą jako salon fryzjerski.

Jako osoba zatrudniona niestety nie masz takiej możliwości, ale nic straconego! – Wystarczy, że przekażesz pracodawcy informację o dotacjach, aby on złożył wniosek o dofinansowanie na szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe. Wystarczy, że skopiujesz treść wiadomość i prześlesz ją do niego e-mailem, Messengerem czy Whatsappem.

Nawet 100% dofinansowania na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe dla Fryzjerów.

Zatrudniasz pracowników na stanowisku Fryzjera? – Możesz ubiegać się o dotację na szkolenia dla Twoich pracowników.

Źródłem finansowania są m. in. Regionalne Programy Operacyjne na lata 2014-2020 oraz środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego z przeznaczeniem na podniesienie kwalifikacji zawodowych pracowników.

Wystarczy, że wypełnisz poniższą ankietę, a Cut Cut Academy zajmie się wszystkimi formalnościami.
Kliknij link, aby wypełnić ankietę:
https://waznepytanie.typeform.com/to/wlaTH9nJ

Szkolenia fryzjerskie

Wiedza i umiejętności, których Ci potrzeba są na wyciągnięcie ręki

Pracownia Fryzjerska
cutcut Piotr Adaszkiewicz

ul. Janusza Meissnera, nr 2C
60-408 Poznań
NIP: 6981845472

Koszyk
Scroll to Top