Poznaj nas

Miejsce, w którym teoria balansuję się z praktyką, Zaufaj nam i inspiruj się nieograniczoną sztuką Fryzjerstwa w CutCut Academy.

CutCut to wyjątkowa przestrzeń, którą budują niepowtarzalni ludzie z ogromną pasją. Nasz zespół edukatorów to specjaliści w zakresie fryzjerstwa damskiego, męskiego oraz koloryzacji.

Naszym celem jest przekazanie narzędzi ambitnym fryzjerom, którzy przy ich pomocy mogą tworzyć swoje flow.
Cutcut Fryzjerstwo Poznan.jpg

Mateusz Furmanek

Mateusz Furmanek – jest instruktorem Akademii Cut Cut. Specjalizuje się w strzyżeniach i koloryzacjach kreatywnych. Od 17 lat działa w branży fryzjerskiej, a w 2023 roku zajął 1 miejsce w konkursie Trend Vision Craft Artist. Swoją karierę zaczynał w Londynie, inspirując się sztuką geometrii, którą dziś może inspirować setki fryzjerów podczas szkoleń w Cutcut academy.

Mateusz Furmanek

Piotr Adaszkiewicz

Jest dyrektorem kreatywnym oraz założycielem 3 salonów i Akademii Cut Cut Hair Gravity. Wiedzę na temat fryzjerstwa zgłębiał w najlepszych akademiach szkoleniowych na świecie. Zainicjował koncept świadomego fryzjera i stworzył jedną z pierwszych w Polsce inteligentnych platform edukacyjnych dla fryzjerów. Ciągle poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na proces edukacji w Polsce, a wkrótce i w Europie.

Piotr Adaszkiewicz

Klaudia Piotrowska

Klaudia Piotrowska – fryzjerstwo stało się jej pasją, dlatego stawia nacisk na ciągły rozwój i poszerzanie swoich umiejętności. W swojej pracy uwielbia techniki rozświetlające, które tworzą bardzo naturalne efekty. Wszystko po to, aby wydobyć całe piękno z klientek. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą poprzez szkolenia, które prowadzi w Akademii Cut Cut. W szkoleniach spersonalizowanych oddaje 110% siebie, aby osoba mogła wyjść pełna nowych pomysłów i inspiracji.

Klaudia Piotrowska

Maciej Olejnik

Maciej Olejnik – edukator i instruktor fryzjerstwa męskiego oraz barberingu w Cut Cut Academy. Jest stylistą, dla którego moda męska i fryzjerstwo to styl życia. Od najmłodszych lat rozwijał swoje poczucie estetyki, czerpiąc inspiracje od stylistów z całego świata. Fryzjerstwo męskie jest dla niego sztuką, w której uwalnia ekspresję twórczą, przenosząc ją na płótno, jakim są włosy.

Maciej Olejnik

Lisa Mashynska

Lisa Mashynska – posiada 5-letnie doświadczenie w sztuce fryzjerstwa męskiego. Inspiruje się zarówno krótszymi formami z wyeksponowanymi różnego rodzaju fadami, jak i dłuższymi, nowoczesnymi formami. W codziennej pracy priorytetem są rozwój i precyzja. Fascynuje ją kreatywność, swoboda działań i satysfakcja płynąca z wykonywanej pracy. Nieustannie rozwija swoją wiedzę, ucząc się od najlepszych edukatorów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Misja to nie tylko tworzenie fryzur, ale przede wszystkim kształtowanie stylu w męskim wizerunku.

Lisa Mashynska

Ernest Świderski

Instruktor strefy męskiej Akademii Cut Cut, wyznawca wizji świadomego fryzjerstwa, zwycięzca konkursu Wella Trend Vision 2022 w kategorii „MEN’S HAIR”.

Od 2018 roku działa w branży fryzjerskiej z pełną determinacją. Na samym początku zdobywania wiedzy zawodowej już myślał o tym jak ją później przekazywać. Kształcił się jeżdżąc po całej Polsce.

Na ten moment edukuje ludzi w naszej Akademii, bierze aktywny udział w różnego rodzaju wydarzeniach fryzjerskich robiąc występy na scenach, a także pracuje za fotelem z klientem.

Cutcut Praca 112
Szkolenia fryzjerskie

Wiedza i umiejętności, których Ci potrzeba są na wyciągnięcie ręki

Pracownia Fryzjerska
cutcut Piotr Adaszkiewicz

ul. Janusza Meissnera, nr 2C
60-408 Poznań
NIP: 6981845472

Koszyk
Scroll to Top